Pārskats par atļaujas nosacījumu izpildi

Gada pārskats par atļaujas nosacījumu izpildi

Kādiem uzņēmumiem tas ir jāsagatavo, un kur tas ir jāiesniedz

Uzņēmumiem, kuriem ir izsniegta atļauja A, B vai C kategorijas piesārņojošo darbību veikšanai, Valsts vides dienests var izvirzīt prasību veikt ikgadēju atļaujas nosacījumu izpildes izvērtējumu.

Par nepieciešamību sagatavot pārskatu par atļaujas nosacījumu izpildi ir jābūt rakstītam piesārņojošās darbības atļaujas nosacījumu sadaļā.

Gada pārskats par atļaujas nosacījumu izpildi

Kur un kā pārskats ir jāiesniedz

Gada pārskats par atļaujas nosacījumu izpildi ir jāsagatavo par iepriekšējo kalendāro gadu un līdz 1. martam jāiesniedz Valsts vides dienesta reģionālajā vides pārvaldē, kuras pārraudzītajā teritorijā tiek veikta piesārņojošā darbība.

Mēs varam sagatavot pārskatu par atļaujas nosacījumu izpildi!

Mūsu vairāk nekā 10 gadu ilgā pieredze dažādu pārskatu sagatavošanā ir ļāvusi mums uzkrāt plašas zināšanas par dažādu nozaru uzņēmumiem. Mums ir gatavi un pārbaudīti risinājumi, ar kuriem panākt veiksmīgu rezultātu plašam uzņēmumu spektram.

“Vides dokumenti” sagatavos gada pārskatu par atļaujas nosacījumu izpildi jebkuras nozares uzņēmumam!

Lai uzzinātu vairāk par šāda pārskata nepieciešamību un sagatavošanu, kā arī lai noskaidrotu mūsu pakalpojumu izmaksas – sazinieties ar mums!

Sazinieties ar mums

Sazinieties ar mums!

Labprāt pastāstīsim, kā mēs varam palīdzēt atslogot Jūsu uzņēmumu un Jūsu vietā uzņemties rūpes par vides jautājumu risināšanu.

Rakstiet:

info@videsdokumenti.lv