Atļaujas nosacījumu izpildes izvērtējums

Atļaujas nosacījumu izpildes izvērtējums

Kādiem uzņēmumiem tas ir jāsagatavo, un kur tas ir jāiesniedz

Uzņēmumiem, kuriem ir izsniegta atļauja A, B vai C kategorijas piesārņojošo darbību veikšanai, Valsts vides dienests var izvirzīt prasību veikt ikgadēju atļaujas nosacījumu izpildes izvērtējumu.

Par nepieciešamību sagatavot šādu izvērtējumu ir jābūt rakstītam piesārņojošās darbības atļaujas (reģistrācijas) nosacījumu sadaļā.

Kur un kā izvērtējums ir jāiesniedz

Atļaujas nosacījumu izpildes izvērtējums ir jāsagatavo par iepriekšējo kalendāro gadu un līdz 1. martam jāiesniedz Valsts vides dienesta reģionālajā vides pārvaldē, kuras pārraudzītajā teritorijā atrodas uzņēmums.

Mēs varam sagatavot atļaujas nosacījumu izpildes izvērtējumu!

Mūsu vairāk nekā 10 gadu ilgā pieredze dažādu pārskatu sagatavošanā ir ļāvusi mums uzkrāt plašas zināšanas par dažādu nozaru uzņēmumiem. Mums ir gatavi un pārbaudīti risinājumi, ar kuriem panākt veiksmīgu rezultātu plašam uzņēmumu spektram.

“Vides dokumenti” sagatavos atļaujas nosacījumu izpildes izvērtējumu jebkuras nozares uzņēmumam!

Lai uzzinātu vairāk par izvērtējuma nepieciešamību un sagatavošanu, kā arī lai noskaidrotu mūsu pakalpojumu izmaksas – sazinieties ar mums!

Sazinieties ar mums

Sazinieties ar mums!

Labprāt pastāstīsim, kā mēs varam palīdzēt atslogot Jūsu uzņēmumu un Jūsu vietā uzņemties rūpes par vides jautājumu risināšanu.

Rakstiet:

info@videsdokumenti.lv