Citi dokumenti

Citu vides dokumentu sagatavošana

Kam un kādi papildu dokumenti var būt nepieciešami

Uzņēmumiem, kuri vēlas saņemt jaunu vai grozīt esošu A, B vai C kategorijas piesārņojošās darbības atļauju, var būt nepieciešami papildu vides dokumenti. Papildu dokumentu nepieciešamība ir atkarīga no uzņēmuma mērķiem un darbības specifikas.

Citu vides dokumentu sagatavošana

Papildu vides dokumenti

Atkarībā no uzņēmuma darbības specifikas, tam var būt nepieciešami atšķirīgi papildu dokumenti.

Sākotnējais ietekmes uz vidi izvērtējums
Ja uzņēmums plāno veikt vai būtiski mainīt kādu no likuma “Par ietekmes uz vidi novērtējumu” 2. pielikumā minētajām darbībām, tam ir vajadzīgs sākotnējais ietekmes uz vidi izvērtējums.

Uzzināt vairāk

Valsts vides dienesta tehniskie noteikumi
Ja uzņēmums plāno veikt kādu no MK noteikumu Nr. 30 “Kārtība, kādā Valsts vides dienests izdod tehniskos noteikumus paredzētajai darbībai” pielikumā minētajām darbībām, tam ir jāsaņem tehniskie noteikumi, kurus sagatavo un izsniedz Valsts vides dienests.

Uzzināt vairāk

Nolietotu transportlīdzekļu pārstrādes plāns
Ja uzņēmums veic vai plāno veikt nolietotā autotransporta izjaukšanu, tam saskaņā ar “Nolietotu transportlīdzekļu apsaimniekošanas likuma” 9. panta 2. apakšpunktu ir nepieciešams nolietotu transportlīdzekļu pārstrādes plāns.

Uzzināt vairāk

Citu vides dokumentu sagatavošana

Citu vides dokumentu nepieciešamība

Kādi dokumenti ir nepieciešami uzņēmumam, ir atkarīgs no uzņēmuma veiktās vai plānotās darbības specifikas.

Ja Jums ir nepieciešama palīdzība, lai saprastu, kādi dokumenti Jums ir nepieciešami, aicinām sazināties ar mums!

Mēs varam sagatavot dažādus vides dokumentus!

Mums ir vairāk nekā 10 gadu pieredze vides dokumentu sagatavošanā, kuru laikā mēs esam uzkrājuši zināšanas un prasmes panākt veiksmīgu rezultātu gan vienkāršās, gan arī sarežģītās situācijās. Mēs noteikti varēsim palīdzēt arī Jums!

“Vides dokumenti” var sagatavot plašu vides dokumentu klāstu!

Lai uzzinātu vairāk par vides dokumentu nepieciešamību un sagatavošanu, kā arī noskaidrotu mūsu pakalpojumu izmaksas – sazinieties ar mums!

Sazinieties ar mums

Sazinieties ar mums!

Labprāt pastāstīsim, kā mēs varam palīdzēt atslogot Jūsu uzņēmumu un Jūsu vietā uzņemties rūpes par vides jautājumu risināšanu.

Rakstiet:

info@videsdokumenti.lv