Obligātie gada pārskati

Obligātie gada pārskati

Kādi tie ir, un kam tie ir jāsagatavo

Autoservisiem, kuri ir reģistrējušies kā C kategorijas piesārņojošās darbības veicēji, reizi gadā ir jāsagatavo statistikas pārskati par autoservisu darbību. Kādi tieši pārskati ir nepieciešami un kam tie ir jāiesniedz, ir norādīts Valsts vides dienesta izsniegtajā apstiprinājuma vēstulē par piesārņojošās darbības reģistrāciju.

Obligātie gada pārskati

Gada pārskatu veidi

Atkarībā no autoservisa darbības specifikas, tam var būt nepieciešami atšķirīgi gada pārskati.

Obligātie gada pārskati

Gada pārskatu nepieciešamība

Nepieciešamo pārskatu veids un daudzums ir atkarīgi no autoservisa darbības specifikas un Valsts vides dienesta izvirzītajiem nosacījumiem.

Ja Jums ir nepieciešama palīdzība, lai saprastu, kādi pārskati Jums ir nepieciešami, aicinām sazināties ar mums vai Valsts vides dienestu!

Mēs varam sagatavot jebkuru autoservisam nepieciešamo pārskatu!

Mūsu vairāk nekā 10 gadu ilgā pieredze dažādu vides dokumentu sagatavošanā ir ļāvusi uzkrāt plašas zināšanas par autoservisiem. Mums ir gatavi un pārbaudīti risinājumi, ar kuriem panākt veiksmīgu rezultātu, neatkarīgi no autoservisa specializācijas.

“Vides dokumenti” var sagatavot jebkuru autoservisam nepieciešamo vides pārskatu!

Lai uzzinātu vairāk par pārskatu nepieciešamību un sagatavošanu, kā arī noskaidrotu mūsu pakalpojumu izmaksas – sazinieties ar mums!

Sazinieties ar mums

Sazinieties ar mums!

Labprāt pastāstīsim, kā mēs varam palīdzēt atslogot Jūsu uzņēmumu un Jūsu vietā uzņemties rūpes par vides jautājumu risināšanu.

Rakstiet:

info@videsdokumenti.lv