Autoservisiem

Dokumenti un pārskati autoservisiem

Kādi vides dokumenti un gada pārskati ir vajadzīgi autoservisiem

Ja autoserviss veic kādu no MK noteikumu Nr. 380 “Vides prasības mehānisko transportlīdzekļu remontdarbnīcu izveidei un darbībai” 2. punktā minētajām darbībām, tas ir C kategorijas piesārņojošās darbības veicējs. C kategorijas piesārņojošās darbības veikšana ir jāreģistrē Valsts vides dienestā.

Pēc piesārņojošās darbības reģistrācijas Valsts vides dienests autoservisam izvirzīs nosacījumus, kas tam būs jāizpilda, piemēram, reizi gadā jāsagatavo un jāiesniedz pārskats par atkritumiem “Nr. 3 – Atkritumi”.

Atkarībā no autoservisa darbības specifikas, tam var būt nepieciešami arī citi dokumenti un gada pārskati.

Dokumenti un pārskati autoservisiem

Dokumenti autoservisiem

Atkarībā no autoservisa darbības specifikas, tam var būt nepieciešami atšķirīgi vides dokumenti un pārskati.

OBLIGĀTI: Piesārņojošās darbības reģistrācija
Ja autoserviss veic kādu no MK noteikumu Nr. 380 2. punktā minētajām darbībām, tam ir jāreģistrējas kā C kategorijas piesārņojošās darbības veicējam.

Uzzināt vairāk

IESPĒJAMS: Tehniskie noteikumi
Ja tiek veidots jauns autoserviss, tam saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 30 ir nepieciešams saņemt tehniskos noteikumus, kurus sagatavo un izsniedz Valsts vides dienests.

Uzzināt vairāk

OBLIGĀTI: Gada pārskati
Visiem autoservisiem ir reizi gadā jāsagatavo un jāiesniedz pārskats par atkritumiem “Nr. 3 – Atkritumi”. Atkarībā no darbības specifikas, var būt nepieciešams sagatavot un iesniegt arī citus pārskatus.

Uzzināt vairāk

IESPĒJAMS: Atļauja nolietoto auto izjaukšanai
Ja autoservisā tiek veikta nolietotā autotransporta izjaukšana ar mērķi iegūt lietotas rezerves daļas, tā ir B kategorijas piesārņojošā darbība, kurai ir nepieciešama atbilstoša atļauja.

Uzzināt vairāk

Dokumenti un pārskati autoservisiem

Vides dokumentu nepieciešamība

Nepieciešamo dokumentu daudzums un veids ir atkarīgs no autoservisa darbības specifikas.

Ja Jums ir nepieciešama palīdzība, lai saprastu, kādi dokumenti Jums ir nepieciešami, aicinām sazināties ar mums!

Mēs varam palīdzēt izpildīt vides prasības!

Mūsu vairāk nekā 10 gadu ilgā pieredze dažādu vides dokumentu sagatavošanā ir ļāvusi uzkrāt plašas zināšanas par autoservisiem. Mums ir gatavi un pārbaudīti risinājumi, ar kuriem panākt veiksmīgu rezultātu, neatkarīgi no autoservisa specializācijas.

“Vides dokumenti” var palīdzēt izpildīt vides prasības jebkuram autoservisam!

Lai uzzinātu vairāk par vides prasībām, kā arī par autoservisiem nepieciešamajiem dokumentiem un pārskatiem – sazinieties ar mums!

Sazinieties ar mums

Sazinieties ar mums!

Labprāt pastāstīsim, kā mēs varam palīdzēt atslogot Jūsu uzņēmumu un Jūsu vietā uzņemties rūpes par vides jautājumu risināšanu.

Rakstiet:

info@videsdokumenti.lv